معرفی چند روش بازاریابی مشاوران املاک

روش های بازاریابی املاک
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

یکی از شغل‌های پرچالش دنیا مشاور املاک است. در این شغل شما با آدم‌هایی با سلایق و خواسته‌های متنوع روبرو می‌شوید. اگر در این شغل فعالیت می‌کنید باید بسیار فعال و پر جنب و جوش باشید و همیشه خود را بروز نگه دارید. حضور داشتن در رسانه‌های تبلیغاتی یکی از ارکان اصلی این شغل است. در این نوشته می‌خواهیم شما را با برخی از روش‌های بازاریابی املاک آشنا کنیم که به شما کمک می‌کند حضور موفق‌تری در این شغل داشته باشید.

فایل‌های فروش آنلاین

ممکن است شما فایل‌های کاغذی زیادی از املاک داشته باشید، اما این به کار مشتریان شما نمی‌آید. شما باید شروع کنید و این فایل‌ها را در سایت‌های آگهی املاک نظیر شیپور و دیوار درج کنید. بعد از این کار شما باید منتظر تماس‌های مشتریان باشید و البته که باید مهارت‌های بازاریابی تلفنی املاک را نیز مسلط باشید.

نکات مهم در بازاریابی فایل‌های آنلاین:

  • استفاده کردن از سایت‌های تخصصی
  • نوشتن عنوان‌های جذاب و گیرا
  • بارگزاری عکس‌های واقعی ملک
  • نوشتن توضیحات کامل در مورد ملک
  • موقع نوشتن آگهی املاک خود تمامی راه‌های ارتباطی خود را ذکر کنید (شماره تماس، آیدی شبکه‌های اجتماعی،‌ ایمیل و… )
بازاریابی املاک

اینترنت و بازاریابی املاک در اینستاگرام

بازاریابی اینترنتی املاک یکی از روش‌های فروش در بنگاه املاک است که امروزه با وجود شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام روز به روز در حال گسترش است.

شما به عنوان مشاور املاک حرفه‌ای باید بازاریابی املاک در اینستاگرام را شروع کنید. البته این را به یاد داشته باشید که از تبلیغات بی‌موردی که مورد پسند مردم نیست اجتناب کنید. بهترین راه این است که به شیوه‌ای غیر مستقیم پیغام خود را به مخاطب خود برسانید. برای این کار باید محتواهای باکیفیت و مرتبط منتشر کنید. اینستاگرام بهترین فرصت برای شما است تا محصول و خدمات خود را به نمایش بگذارید و مخاطب هدف خود را بشناسید.

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی نیز یکی از روش‌های بازاریابی املاک است ولی جزء روش‌های نوین آن به حساب نمی‌آید. این نمی‌تواند به این معنی باشد که تبلیغات محیطی تأثیری بر فروش ندارد اما امروزه نسبت به روش‌های دیگر تأثیر کمتری دارد و حتی خیلی‌ها آن را منسوخ شده می‌دانند.

تبلیغات پیامکی

یکی دیگر از روش‌های بازاریابی املاک تبلیغات پیامکی است که نه جزء روش‌های نوین است و نه جزء روش‌های سنتی! اما اگر از آن استفاده درست شود می‌تواند تاثیرگذاری خود را نشان دهد. از مزیت‌های این نوع بازاریابی هزینه پایین آن است.

کارت ویزیت خود را به همراه داشته باشید

اگر می‌خواهید نام شما در ذهن مشتریان ماندگار شود بهترین راه این است که یک نشانی از خودتان بر جای بگذارید. برای مثال می‌توانید کارت ویزیت مختص خود را به همراه داشته باشید. خوبی این کار این است هر کجا که باشید: فرودگاه، مهمانی، هنگام سفر می‌توانید با یک کارت ویزیت اسم خود را در ذهن دیگران ماندگار کنید!

به این نوشته رای دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *