ساخت یک میلیون مسکن در گرو مشارکت بخش خصوصی

ساخت مسکن
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

در لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، حضور مدیرانی لازم و ضروری است که سابقه حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان و صنعتگران بخش خصوصی را دارند.

عضو هیات‌مدیره انجمن تولیدکنندگان سیستم‌های تهویه مطبوع کشور با بیان این مطلب افزود: در عین حال وزرای پیشنهادی باید به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تشکل‌های بخش خصوصی در راستای همکاری با دولت برای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های آتی توجه کنند. مهدی بستانچی گفت: امیدواریم ظرفیت تشکل‌های بخش خصوصی در حوزه صنعت ساختمان و سایر صنایع بیش از پیش در فرآیندهای همکاری مورد توجه قرار گیرد. رئیس دبیرخانه مردمی صنعتگران تهران در ادامه با تاکید بر اینکه توجه به ظرفیت و توانمندی همکاری بخش‌خصوصی در حوزه‌های راه، ساختمان، صنعت و نیرو و نفت غیرقابل انکار است، گفت: در حوزه‌های صنعت، نیرو و نفت نباید از توان بخش‌خصوصی در راستای ترسیم برنامه‌های توسعه ای و اسناد سیاستگذاری غفلت شود. بستانچی در بخش دیگری از اظهارات خود خواستار توجه به موضوع ارتقای عملکرد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شد و گفت: با توجه به وجود مشکلات متعدد در اتاق بازرگانی، نیاز است که این نهاد به عنوان محرک اصلی ورود بخش خصوصی در حوزه سازندگی کشور وارد عمل شود و با رفع مشکلات موجود، عملکرد خود را ارتقا دهد.

نایب رئیس انجمن صنفی شرکت‌های ایمنی و مهندسی حریق همچنین در مورد طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال که از سوی ریاست جمهوری مطرح شده است، عنوان کرد: در این راستا استفاده موثر و بهینه از ظرفیت تشکل‌های بخش‌خصوصی ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه برای ساخت این تعداد قابل توجه مسکن در کشور باید برنامه ریزی‌های دقیق و صحیحی انجام گیرد که ما در این مقوله با تمام توان همکاری خواهیم داشت.

دبیرخانه مردمی صنعتگران تهران
به این نوشته رای دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *